God morgen bloggen og velkommen første dag i ferien!❤️
Jeg måtte virkelig jobbe for og klare å ligge og dra meg til klokka bikket 08.00 i dag, kroppen og underbevisstheten jobber på spreng og alt av reaksjoner går på refleks. Nå blir det rart å ta av denne klokka og la dagene flyte, jeg som er så glad i rutiner og struktur.🤭
I går delte jeg at besøksforbudet jeg har hatt imot ett menneske opphører på onsdag og jeg har fortsatt ikke fått noen melding om hva som skjer videre, det dreper meg innvendig å vite at jeg må ta denne runden hver 6 måned og tanken får meg nesten til og bare gi opp.💔
Jeg har investert i kamera som skal settes opp før onsdag og det høres sikkert helt sykt ut. Men det er reelt, dette mennesket har styrt meg i så mange år og jeg aner ikke hva dette mennesket er i stand til og gjøre.
Jeg er helt avhengig av dette forbudet imot å oppsøke meg for og føle meg trygg og idet jeg skriver denne setningen innser jeg hvor vanvittig syk situasjonen er, jeg kunne ønske jeg kunne dele hele historien med dere. Skadene er store og vil aldri forsvinne, jeg er merket for livet på grunn av handlinger som har blitt gjort.
I går tenkte jeg at jeg faktisk ikke kan sitte her og vente på at dette forbudet opphører, jeg tenker ikke å bruke de første dagene av ferien min til og være redd og engstelig. Så før onsdag så reiser vi bort til jeg har fått beskjed om forlengelse av dette forbudet.
Jeg har også tatt mine forhåndsregler, så om noe skjer med meg så vet man hvem som står bak. Det er alvorlig og jeg hadde aldri trodd at jeg ville sitte i en slik situasjon.
Jeg har brukt flere år med terapi for og gjøre meg klar til denne kampen og det føles vanvittig urettferdig at det er jeg som må gjøre alle disse tingene, ta alle disse forhåndsreglene for og beskytte meg selv.
Jeg trodde vi bodde i ett fritt land.💔
Nå skal jeg ta fatt på denne “førstedageniferien” med begge armer, prøve å få svar og nyte det deilige været ute.
Ha en deilig start på freddan venner❤️
Lyst og følge oss videre?
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 meld dere inn og følg oss videre ❤️ Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁 her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share
Tenker på dere ❤️💙
Lisbeth ❤️
Takk for kommentar Luckyluka ❤️
Fin blogg du har!
Håper du får en magisk sommer🌞