Det er alltids litt smådeprimerende å reise tilbake etter disse turene våres til Sotra og familien våres, også i dag ble det småtrist 🤭
Tanken bak er å komme hjem tidlig slik at vi får pakke oss på plass før hverdagen starter igjen i morgen. Det verste jeg vet er å starte ei ny uke på etterskudd i heimen.
I går delte jeg at jeg ikke har mye å «gå på»! Konstant følelse av å være sliten og når man våkner like sliten som når man la seg går det ikke lang tid før man ser «veggen» komme imot en!
Jeg skal bruke tiden som kommer på og hente meg inn igjen og prøve å finne en balanse i livet man kan leve med.
Vi har i dag delt litt på kjøringen og når Sebastian kjørte første stykket så lå jeg med gjeipen i været og snorket godt, og han samme 🤭
Nå blir det godt å komme i hus! 😁❤️
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 5600 medlemmer følger allerede!
Meld dere inn og følg oss videre ❤️
Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁
her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share