I natt kl 00.30 startet «mitt lille helvete». Jeg lå egentlig og irriterte meg over å ikke få sove og stressa litt over at jeg måtte opp igjen klokka 6, lite visste jeg at noe jobb ble det ikke på meg uansett og at jeg ble sendt med ambulanse i full fart til Førde sjukehus.
Det startet som småvondt i magen, smerter som kunne forveksles med luftsmerter eller menssmerter men utviklet seg til å bli uutholdelig. Jeg takler smerter bra etter å ha knekt ryggen og selv mamma fikk litt panikk da jeg ringte henne og ba henne ringe ambulanse, jeg er ikke typen til å faktisk ringe etter hjelp.
Nå halv 9 fikk jeg meg den første halvtimen siden halv 1 i natt uten smerter, og det var SÅ deilig! Mange runder med ulike medikamenter måtte til før smertene ga seg.
Nå tas masse prøver og jeg sjekkes både her og der, jeg håper dem finner utav hva dette er og at smertene jeg hadde ikke kommer tilbake med full styrke med det første.
Nå er jeg sliten og tenker på den kjære mannen min som fikk panikk da han våknet til 3 ambulansepersonell i stua og masse apparater. 😞 alt han må være vitne til.
Det var ikke slik første dag på jobb skulle bli, jeg skulle jo starte hverdagen i dag!
Lyst og følge oss videre?
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 meld dere inn og følg oss videre ❤️ Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁 her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share
God bedring 🌹🌹🌹
Tusen takk 💫❤️
Ikke bra at du er syk, men du får bare tenke at du er i de beste hender, så bra at du blir tatt hånd om og ikke minst at de finner ut hva som er årsaken til smertene. God bedring til deg og håper på det beste for dere alle
Tusen takk May-Britt ❤️💫
Var ganske så sjeleglad for at hjelpa kom fort og at smertestillende til slutt virker, som du sier er jeg i de beste hender ❤️
Uffda,ikke bra.Håper dem finner årsaken til smertene dine.God bedring❤️
🤞 så lenge man vet hva som forårsaker det slipper man å gå og være redd ❤️
Uff. Det var kjipt. Men helse først så d var bra du kom deg til lege! Ønsker deg MASSE god bedring. Hilsen fast leser🙂👊❤️
Linda ❤️💫❤️
Livet kan ikke planlegges, det viser seg hver eneste gang man forsøker 😁
Så kjekt at du la igjen kommentar ❤️
Håper de finner ut av det, så du slipper og oppleve det igjen. 🤗❤️
Det håper jeg også 🤞🤞🤞
Ikke noe morro! Og en opplevelse jeg håper jeg slipper unna med en gang
Riktig god bedring, håper problemet blir løst og du kjapt kommer tilbake til hverdagen du setter sånn pris på. 🥰
Tusen takk Elin ❤️🤞💫
Hei, Monica, håper alt går bra, og at dem kanskje har funnet ut hva det er som forårsaket disse smertene🥹 Masse god bedring❤️
❤️💫❤️
Tusen takk snille gode Unni
Hei. Huff, det hørtes fryktelig vondt ut. Håper de finner grunnen til smertene ganske fort, det er fryktelig å vente og ikke vite noe. Masse god bedring!
Tusen takk Astrid ❤️💫❤️
Masse masse god bedring 💐 fryktelig å få ondt uten å vite hvorfor det kommer helt plutselig. håper dæm finner ut hva det kan være og at det ikke er noe alvorlig. Stor Godbedrings klæm!
Tusen takk Anne Grethe ❤️💫❤️
Masse god bedring ,håper de finner ut hva som gir deg smerter ❤️❤️❤️Klemmer fra Lisbeth 🦋⭐️🦋
Stor klem tilbake Lisbeth ❤️💫❤️
Huffda, håper de fort finner ut hva det er og at du blir bra igjen❤️🥰
🤞 krysser alt jeg har for at det blir med den ene gangen 🤞
Om fire uker skal jeg ta bilde 👍
God helg Gro ❤️