God julekveld kjære lesere!
Det er femten timer siden jeg våkna på hybelen og tok fatt på tidligvakt på arbeid og jeg kan faktisk ikke tenke meg en bedre juleaften en den vi har hatt i heimen i dag!
Dagen starta med null julestemning men med det samme jeg kom på arbeid kom det sigende på meg og nå bruser det i kroppen.
Vi har samlet oss rundt bordet vi fikk med mormor og besten i dag og hvilken enorm forskjell det har gjort!
Vi har tidligere spist sittende i sofaen her, stemningen blir en helt annen rundt ett bord og vi har kost oss skikkelig.
Vi har fått så mange flotte gaver at jeg er helt matt og nå har jeg og Sebastian lagt oss i hver vår kant av sofaen og har på ekte tatt juleferie
Vi har feiret sammen med mamma og pappaen min, maten ble helt perfekt og Sebastian har virkelig vist seg ifra sin beste side! jeg er så glad for at han dro det hele i havn
Det er en befrielse og tenke på at jeg har fri helt til lørdag og fridagene skal virkelig brukes til å hente seg inn igjen, jeg tror jeg har stresset jevnt over siden i november.
Jeg håper at dere har hatt det fint i dag og om mitt ønske hadde gått i oppfyllelse så hadde alle hatt det bra i dag, jeg vet nemlig at mange sliter ekstra mye på slike dager og jeg tenker ekstra på dem som blir sittende aleine.
Nå skal jeg bare nyte sofaen til jeg går og legger meg, jeg tror nemlig at jeg har en del adrenalin i kroppen som spiller inn ! det har gått i ett i dag men på en positiv måte.
Natta venner, vi blogges i morgen
Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 5600 medlemmer følger allerede!
Meld dere inn og følg oss videre
Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund!
her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share