Storstreiken endret hele dagen!

I skrivende stund sitter jeg i stua mi etter å ha sittet ute i sola ilag med jentene i mange timer!❤️

Vi har feira Stine sin overståtte bursdag og vi har virkelig tatt igjen feiringen med stor bravur.😁

Jeg kan faktisk ikke tenke meg en bedre måte å starte dagen på! dette har vært kjempekjekt jenter! dette gjentar vi snart!❤️

 

 

Jeg sitter jo i stua mi nå og egentlig skulle jeg vært en helt annen plass!😳 jeg skulle til Skei på styremøte og gleda meg til og møte gjengen min i styret igjen men hadde jeg reist hadde jeg faktisk ikke vært hjemme før ved midnatt i natt og jeg skal på tidligvakt i morgen.😬

 

Isteden må jeg ta til takke med møte på Zoom og noe som overhode ikke finnes personlig koselig i det hele tatt. 

 

Ferjestreiken kjennes på kroppen, ikke bare i dag men vi pleier jo og bruke ferjen ganske så ofte. Nå må alt planlegges nøyere en ellers men det finnes mange andre som kjenner på større konsekvenser en lille meg.  

 

 

 

Endringene i planene ga meg mer tid sammen med jentene men også mer tid til heimen her hjemme.

Det er faktisk helt fantastisk at to mennesker kan rote noe så jævlig så det vi gjør! jeg klarer rett og slett ikke å fatte at det er mulig.🤭🤣😩

 

Når jeg satt på altanen til venninna mi i ste og faktisk tok meg selv i å bare nyte øyeblikket innså jeg hvor heldig jeg er!❤️ jeg hadde ikke hatt alle disse menneskene i livet mitt uten å ta det valget jeg tok, jeg hadde gått glipp av alt dette gode livet kan gi oss mennesker.

Bare det å sitte i sola og spise kald melon sammen med mennesker du virkelig nyter å være i nærheten av, bare det å ha vennskap som faktisk bygger på riktige verdier og holdinger, uten drama og splid.

 

Bare denne stabiliteten og tryggheten, jeg vet at jeg kan være der for vennene mine også i morgen om noe skulle skje.❤️

 

Jeg vet at jeg muligens våkner i min egen seng og fortsatt er i Måløy, at jeg kan avtale ting for morgendagen og vite at jeg klarer å holde det.

Jeg skulle visst hvor godt det var! jeg hadde tatt valget mange mange år før om jeg hadde visst om disse godene dette livet som rusfri faktisk gir deg. Jeg kunne unngått så mye hadde jeg bare visst….. 

 

 

 

 

 

 

Lyst og følge oss videre?

👇Liker du denne bloggen?

Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 meld dere inn og følg oss videre ❤️ Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁 her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg