God morgen venner og velkommen kjære frisøndag!❤️
Det er helt sykt og tenke på at jeg bare har to vakter igjen til sommerferien!😳 Og som alltid kommer denne angsten, jeg kaller den bare sommerangsten. Hvert eneste år rett før sommerferie kommer den, en knugende engstelse over å ha så mye fri over så lang tid.
Det pleier alltid å gå bra, jeg har massevis av ting jeg har lyst å få tid til men jeg vet også hvordan jeg håndterer og ha for mye fritid.❤️
Jeg kommer ikke til å bli arbeidsledig denne sommeren, vi har planlagt å male huset OG få på plass nye takrenner rundt det hele, vi er heldige om vi får slappa litt av innimellom men uansett kommer denne klumpen i magen. De første årene var verst, da fikk jeg nesten litt panikk den siste dagen på jobb men nå har jeg litt erfaring med at det faktisk blir veldig bra.
Jeg prøver å omfavne tanken!❤️
I dag skal jeg prøve å få dette prosjektet mitt ut i liv, sist gang jeg prøvde så ballet alt seg bare sammen og det ble ingenting av. Den store og uhåndterlige planten min skal deles opp og Sebastian har lovd å hjelpe meg.🤭
Kanskje begynner jeg og male kjøkken også? 😁
Ha en nydelig dag venner, vi blogges underveis ❤️
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 5600 medlemmer følger allerede!
Meld dere inn og følg oss videre ❤️
Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁
her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share