Hola bloggen!❤️
Jeg hadde ikke trengt å kjøpe fredags-roser for og skape helge-stemning denne helga men jeg gjor det allikevel!😁 jeg fikk store problemer da jeg skulle ta bilder av sorte roser men klarte til slutt å få noen til bloggen også denne helga.
Å skape tradisjoner har blitt viktig for oss og i år gleder jeg meg faktisk til å ta ned all julepynten vi kjøpte inn i fjor og starte forberedelsene, DET hadde jeg aldri trodd ville komme ifra min munn, men det viser at dette er en prosess og at ting kommer etterhvert. ❤️ Det viser også at når man går inn for og gjøre noe, ta noe tilbake i sine hender så klarer man faktisk det man vil.
Det har blitt viktig for oss å gjøre disse “normale” tingene, disse tingene som vi alltid har drømt om men ikke hatt muligheten til, det håper jeg skinner igjennom på denne bloggen her. Det har tatt tid å ta helgene tilbake, men jeg tror vi er der vi skal nå.😁
I heimen bruser stemninga og jeg går rundt og synger i heimen, jeg tror dette kan bli en meeeeget oppegående helg!😂
Jeg gleder meg til helga, gjør du? 😁
Lyst og følge oss videre?
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 meld dere inn og følg oss videre ❤️ Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁 her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share