Jeg valgte livet og jeg velger livet hver eneste dag

God søndag til dere!❤️

I går feiret jeg 1900 dager i en rusfri tilværelse på den beste måten jeg kan forestille meg! 😁 på jobb der jeg bruker mine egne dyrekjøpte erfaringer til og hjelpe andre i samme situasjon.❤️

 

På slike dager der man markerer slike begivenheter så begynner tankene og rulle, man tenker på hvor man kommer ifra og hvor man ønsker seg i livet. Jeg føler at det meste er på plass, at jeg lever den drømmen jeg hadde og at jeg har blitt komfortabel i egen situasjon.

 

Å bli komfortabel er ikke bare bra, man faller til ro i en tilværelse der man ikke utsetter seg for ubehageligheter! 🤭 man slipper garden ned og man står i fare for og glemme hvor ubehagelig livet har vært.

 

Hva vet vel jeg? plutselig kan hele livet rase sammen, plutselig kan jeg sitte her aleine og hva skjer da? man kan ikke helgardere seg for livet i seg selv.

 

Jeg kommer til og fortsette og feire slike milepæler, jeg vet nemlig hvor mye arbeid og slit som ligger i det! jeg har aldri fått noe gratis her i livet, og det er jeg glad for i denne prosessen.

 

Alt er opp til meg selv, makta ligger i mine egne hender.❤️

 

Verktøyene jeg har i sekken min blir brukt hver eneste bidige dag, før ville søvnen veltet hele lasset mitt men lasten har blitt stødigere. Etterhvert klarer man å møte utfordringene, man har erfaring med at det går bra, man klarer å stå i mer en man tror og jeg kjenner ingen som har dødd av følelser.

 

Det har vært en reise!😁

 

Jeg gleder meg til fortsettelsen og jeg gleder meg til å ta med bokstavelig talt hele Norge, for jeg er langt ifra ferdig, langt ifra “frisk” og dette er en livslang prosess jeg akter å dele.

 

Ha en nydelig søndag venner, her består den av husvask og kjedelige trivielle ting, slike ting jeg bare lo av før men som har blitt viktige ting i dette “vanlige” livet. 🤭

 

 

👇Liker du denne bloggen?

Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 5600 medlemmer følger allerede! 

Meld dere inn og følg oss videre ❤️

Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁

her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg