God morgen verden og FOR en natt dette har vært!
Jeg har våknet skrikende flere ganger og natten har vært av den ville sorten, kroppen bearbeider og jeg har innfunnet meg med at dette vil være noe jeg må leve med en stund ennå.
Mareritt, der det verste som kan skje faktisk skjer og jeg har ingen kontroll. Ofte drømmer jeg om at jeg ikke klarer å bevege meg, fysisk sitter jeg fast og får ikke gjort noe med situasjonen, ett traume som går igjen og igjen og igjen.
En dag skal jeg ikke bli påvirket av alt dette, en vakker dag skal jeg være helt symtomfri! det er målet men jeg vet at det er langt der fremme men imellomtiden skal jeg faktisk nyte alt det vakre som skjer i livet mitt uten at disse skal få farge totalen av livskvaliteten og gleden.
Noen ganger lar jeg disse symptomene dra meg ned, spesielt om jeg er sliten og ikke har det bra ellers i livet men på dager der jeg føler meg sterk vifter jeg av meg symptomene og tenker at jeg skal klare alt, jeg skal klare å knuse disse traumene og eliminere dem en etter en.
I dag er min første “fridag” på en stund og jeg skal tilbake til jobb igjen i morgen, jeg tenkte egentlig at dette ville bli en deilig lang dag uten noen plikter! den gang ei! jeg har faktisk en hel liste over ting jeg faktisk er nødt å gjøre i dag og første ut er møte med barnevernet om barna mine. Det viktigste av alt og det såreste som finnes.
Jeg håper at jeg klarer og riste av meg natta og får gjort alt jeg skal i dag, jeg gleder meg til å dele dagen med dere!
Lyst og følge oss videre?
Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen meld dere inn og følg oss videre
Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund!
her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share