God morgen venner!❤️
I går drømte jeg om denne starten på denne torsdagen! 😁 jeg drømte om å ta igjen søvn, sove så lenge at jeg ikke maktet og sove ett eneste sekund mer og virkelig dra an ut!🤭
Hva skjedde?😳
Jeg våknet som ett lys! grytidlig! som om en klokke innvendig kjima!🤭
Rutinene er fast i meg, dem er forankret når dem først har fått etablert seg og er ikke til å rikke.
Det er torsdag og det er for alvor påskeferie i heimen!❤️
Tankene har svirra den siste tiden, vi har blitt utsatt for ett press vi faktisk ikke ønsker i livet vårt og jeg har funnet ut en vesentlig ting om meg selv.
Jeg har ikke blitt rusfri og kjempet meg tilbake til ett normalt liv for og hjelpe noen, endre dem eller være en søppelkasse for andres eder og galle, jeg lever for oss og meg selv, ikke for mennesker som aldri kommer til å endre seg eller måten dem behandler andre på.
Det er ikke vårt ansvar, og det har det faktisk aldri vært.
Å erkjenne det i seg selv, stå for den du er og forstå er vanskelig.💔
Denne uka har vært helt vanvittig tøff og jeg fatter ikke at jeg ennå står på beina, jeg går utfra at motstand gjør deg tøffere og at man tåler mer en man tror.
Torsdagen skal brukes til og vaske bilen innvendig før vi reiser på påsketur!😁 vi skal også på en tur og besøke bestemoren min og prøve å få mest mulig utav siste dagen hjemme, vi reiser for og fokusere på oss selv, oppleve noe annet og faktisk ta avstanden vi trenger og ta til det som foregår her hjemme.❤️
Dette blir en bra dag, det kjenner jeg bare på hele meg! ha en flott start på torsdagen venner, så blogges vi snart.🌹
Lyst og følge oss videre?
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 meld dere inn og følg oss videre ❤️ Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁 her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share