Jeg gleder meg til og slippe og være ensom lenger

Det er tid for årets sommerferie og på fredag starter min kjære på sin! jeg gleder meg så vanvittig mye til akkurat dette akkurat nå at jeg ikke klarer og  beskrive det med ord. Misforstå meg rett! jeg har massevis av mennesker rundt meg og har flere venner enn jeg noensinne har hatt men det er ensomt her i leiligheten over tid og det er alltid best og være to.

Jeg har ikke følt meg så bra de siste dagene og motivasjonen er dalende så nå gleder jeg meg til og ha min kjære rundt meg slik at jeg får disse kickene til og få ting gjort. Jeg er veldig heldig som har han i livet mitt.

Om bare to dager får jeg ha han hjemme i hele 4 uker så vi skal jammen få tid til og bli lei av hverandre! nå teller jeg ned til helg og ferie og satser på at dette blir tidenes sommer.

Hele meg trenger en forandring eller at noe nytt skjer og jeg satser på at denne ferien skal være det jeg behøver! 

 

 

Her er gruppa dere ikke vil gå glipp av!

Om dere liker denne bloggen og har lyst og følge med videre så har jeg laget en gruppe til bloggen der jeg poster alle nye innlegg og små overaskelser! meld dere inn via linken her og vær med meg videre i denne rusfrie tilværelsen!  ❤️https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share

4 kommentarer

    1. Skjønner godt at du gleder deg til det❤️Hvis du har lydt å bli bedre kjent då håper jeg du sender meg en privat mld . Vi har endel til felles
      Med ❤️ Hilsen Monica Rebecca Skjerkholt

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg