Når det er snakk om blogging er det ett spørsmål som går igjen og noe folk er opptatte av, jeg aner ikke hvor mange ganger jeg har blitt spurt og svaret er det samme hver eneste gang. I begynnelsen prøvde jeg og reklamere på bloggen, med dårligere resultat, og jeg ble blokkert på facebook da jeg brukte disse annonsene. valget mitt var å tjene småpenger på reklamering og miste nesten alle leserene mine, eller holde lesertallene oppe og ikke tjene noe som helst på denne bloggen, og jeg valgte selvsagt sistnevnte, penger er faktisk ikke alt, men det hadde ikke vært meg imot og tjene litt penger på og blottlegge sjelen min til dere hver eneste dag på åpen blogg, så om noen ønsker samarbeide så er det bare å skrike ut 😉
Helt ærlig så har jeg ikke fått en eneste krone innpå kontoen min ifra denne bloggen her men jeg har fått avslag på vinduene vi bytta imot at jeg blogget om arbeidet som ble gjort! jeg fikk en god deal og helt nye vinduer i 2 av etasjene, så det må jeg nesten regne som betaling for blogging. Man blir liksom ikke rik over natta av å blogge, og det er faktisk mye mer jobb en man tror når man begynner, og spesielt når bloggen blir så personlig som min må man legge hele sjelen i det, ellers skinner falskheten igjennom 🙂 man vil nok ikke se shoppingbilder eller luksus på denne bloggen, det har jeg ikke råd til! men om dere ønsker å høre historier ifra ett liv litt utenom normalen så er det bare å følge med! jeg tar gjerne imot tips for hvor og hvordan jeg kan promotere denne bloggen, for til nå har jeg bare brukt facebooken min og da er det begrenset hvor langt jeg når ut, jeg ønsker å spre denne bloggen til alle som ønsker å lese den, men er ikke teknisk nok selv til å mestre denne promoteringsdelen, jeg har troen på denne bloggen og håper den vokser enda mer.
Penger er noe, man er avhengig av det men jeg er fornøgd så lenge jeg har mat i kjøleskapet, strøm til å holde nettet og varmen i gang og tak over hode, jeg er lite materialistisk og så lenge jeg har til det nødvendige er jeg faktisk veldig fornøgd. Gevinsten av å blogge er min egen psykiske helse, jeg er angstfri så lenge jeg får ytret hva som foregår inni meg, når jeg får si ting høyt uskadeliggjør jeg tanker som ville ødelagt meg i lengden, jeg har valgt og være ærlig i situasjoner der alle cellene i kroppen har strittet imot, og har kommet sterkere utav situasjoner som var håpløse før. Det jeg vinner på bloggingen psykisk kan ikke kjøpes for penger, og selvrespekten og kjærligheten til meg selv vokser faktisk! jeg ønsker å leve livet mitt, mens jeg deler det med dere, fordi jeg selv hadde satt pris på en slik type blogg da alt var svart rundt meg. Dette kan man ikke kjøpe for penger, og det er verdt så uendelig mye mer!
Her er gruppa til bloggen på facebook! Meld dere inn og få med dere de nye innleggene og noen overraskelser og videoer ifra hverdagen min! https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share