Her har det virkelig vært party!

For en koselig dag vi hadde i går og nå ligger jentene fortsatt og sover tungt i den oppblåsbare senga si, alle bekymringer om hjemlengsel midt på natta var forgjeves for her var det ingen snakk om å ville hjem. Jeg har akkurat vært ute med hunden Mira som har gjort hele helga til en magisk opplevelse.

 

❤️

 

Nå skal vi mekke noe frukost og rydde bordet, for her har det virkelig vært party! 😂 gleder meg til og tilbringe starten på denne søndagen ilag med jentene og bare nyte denne siste helgedagen før det smeller i morgen, jeg tror ikke det blir lenge til neste gang dem er her på besøk for dette gikk over alle forventninger!😁

 

Jeg har tilogmed fått litt tid nå på morran til og jobbe litt med foredraget jeg skal ha i morgen, selve teksten er ferdig så nå gjenstår bare power-pointen. På forhånd var dette ett mareritt for meg, det verste jeg kunne gjøre va faktisk å sette meg ned og lage en slik, men når man først kommer igang og faktisk prøver så klarer man det til slutt. Jeg har bestemt meg for og bli bedre på og gjøre disse tingene jeg ikke føler meg god på, jeg kan ikke delegere bort alt som ikke føles lystbetont.

 

Nå kjører vi igang søndagen! ⭐️

 

 

 

Har fått jobbet litt med power-pointen, det er faktisk ikke så grusomt som jeg trodde på forhånd, når man først kommer igang!

 

Lyst og følge oss videre?

👇Liker du denne bloggen?

Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 meld dere inn og følg oss videre ❤️ Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁 her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share

0 kommentarer

    Legg igjen en kommentar

    Obligatoriske felt er merket med *

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg