God morgen venner og velkommen søndag!
I dag var planen og sove så lenge jeg maktet og bare nyte fridagen. Problemet med å sove lenge er jeg at har blitt ett skikkelig morgenfugl! før kunne jeg sove hele dagen om jeg gikk inn for det men nå måtte jeg virkelig presse meg for og klare å ligge til kl 9! en skikkelig drakamp der jeg våkner med jevne mellomrom og har lyst å stå opp og starte men ikke helt har lyst heller.
Denne tiden på starten av dagen har blitt viktigere og viktigere for meg, når jeg kan sitte med kaffekoppen og nyte stillheten her i stua før livet starter nyter jeg virkelig livet.
Ute er det grått og trist og været har snudd igjen, det var for godt til og være sant. Jeg har virkelig blomstret når sola har vært ett daglig fast innslag i tilværelsen. Væromslag er nok det verste for kroppen min men jeg håper at jeg takler det bedre en sist gang været endret seg over natta.
Jeg går i møte en uke nesten uten planer så nå sitter jeg og planlegger hva jeg skal fylle dagene med, det er viktig for at jeg føler at jeg får gjort noe og føler meg nyttig.
Mer fritid betyr mer blogging så jeg tenker å lage litt liv og røre her inne
Ha en magisk start på søndagen venner
Lyst og følge oss videre?
Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen meld dere inn og følg oss videre
Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund!
her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share