I skrivende stund sitter jeg kjelleren og observerer rommet rundt meg. Jeg har brukt 3 timer på å fylle bilen, kjøre til søppelplassen og tilbake igjen for og fortsette tømmingen av dette utømmelige huset 😂 jeg har levert to fulle biler med bare søppel og en full bil med papp på Asvo og kjenner at etterhvert som jeg får gjort ting så dukker det opp mer! 😂 dette prosjektet kommer til og ta mye lengre tid en planlagt!
En del ganger har jeg takket høyere makter for diagnosen jeg har 😂 ADHD hjelper på! 😁 og en termos med kaffe som alltid er med meg! 🤣
Nå kommer snart min kjære mann ifra jobb og mandagen har gått like fort som hele helga! timene bare suser avgårde og jeg har bare dagen i dag til og gjøre unna det viktigste!
Jeg gleder meg over å endelig være i form til og faktisk klare å gjøre noe 😁 jeg merker at jeg har vært syk en stund på kroppen.
Lyst og følge oss videre?
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 meld dere inn og følg oss videre ❤️ Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁 her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share