Det siste døgnet har vært ganske så spesielt, i går kveld gikk det minst 5 timer før jeg klarte å falle til ro og jeg ble liggende i egne tanker 😞
I går kveld fikk jeg vite at mammaen min er alvorlig syk og jeg er skrudd sammen slik at jeg i slike situasjoner prøver å finne løsninger. Jeg har saumfart internettet for og finne ut hvordan man er organdonor og hvordan prosessen fremover vil bli.
I dag har jeg prøvd å drukne meg i sangstund sammen med pappaen min og hatt åpent på Stova, det føles godt å ha noe som distraherer meg ifra egne tanker.❤️
Mamma har fått vite at hun er i femte og siste fase av nyresvikt, hun har ifra før bare en nyre og har hatt det nesten hele livet sitt.
Neste steg er dialyser og alt som følger med denne prosessen💔
Det er ingenting å snakke om, jeg er selvsagt donor om jeg passer men jeg kjenner at dette ukjente virkelig var det siste vi trengte akkurat nå.
Det er bare å samle kreftene for tiden fremover kommer til å bli tøff for oss som familie, jeg har selvsagt tillatelse til og dele dette her men trengte litt tid på og fordøye det hele før jeg laget innlegget.❤️
I kveld skal jeg på bingo, jeg gjør alt i min makt for og få tankene over på andre ting ellers tror jeg at jeg går fort i kjelleren.
Sangstund med pappaen min
Stova i dag
Vi får ta en dag av gangen og bare sørge for og være masse sammen. Vi har gått igjennom verre ting før, dette klarer vi ❤️
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 5600 medlemmer følger allerede!
Meld dere inn og følg oss videre ❤️
Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁
her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share