I går kveld ble det så tomt her i leiligheten etter at datteren min reiste hjem igjen, det blir alltid ett tomrom etter slike besøk.💔
Jeg reiste til venninna mi og spilte skipbo imens vi så Maskorama sammen bare for å ha noe annet å fokusere på. ❤️
Jeg føler ikke på den samme sorga som jeg har gjort i alle disse årene, jeg vet at hun kommer tilbake med det samme hun finner tid til det og tiden vi har sammen blir ikke lenger kalt samvær som det alltid har gjort.
Jeg har ikke lenger samvær sammen med datteren min der klokka tikker og man har så og så mye tid sammen, det er vi som bestemmer hva vi skal gjøre når vi først er sammen og alt føles så mye mer naturlig.
❤️
Jeg føler på mange måter at jeg får være mer mamma for henne, det er ingen andre rundt oss som observerer oss, vi kan snakke om akkurat det vi ønsker og vi får faktisk bygge relasjon som har vært kul umulig før.
Når man har drømt om disse øyeblikkene i så mange år som jeg har blir det surrealistisk når det først skjer, jeg har tross alt drømt om dette i 15år!
❤️
I dag er jeg tung i skrotten og etter å hatt ferie en hel uke kjenner jeg meg ikke klar for den ekte hverdagen i det hele tatt, jeg har litt lyst å bare pause tiden slik at det kan være søndag for alltid.
Denne siste tiden har virkelig tatt det beste av meg og kanskje det er denne 5årskrisa jeg kjenner på? denne berømte 5årskrisa som folk har fortalt meg om? det er tross alt under en måned til jeg har vært rusfri i fem år, det hadde kanskje ikke vært så rart om jeg fikk en identitetskrise rett før den store datoen.
❤️
Det er godt å blogge litt igjen!
👇Liker du denne bloggen?
Vi har laget Facebook-gruppe til denne bloggen 😁 5600 medlemmer følger allerede!
Meld dere inn og følg oss videre ❤️
Vi lover det ikke blir ett kjedelig sekund! 😁
her er lenken https://www.facebook.com/groups/1082825002055751/?ref=share